HomeLedauto rezultatai

Ledauto rezultatai

Elektorininė parduotuvė prekiaujama auto dalimis – daugiausiai: Led lemputėmis, Xenon, led markeriais ir t.t

Platforma:  Open Cart

Niša: Automobilių dalys, Xenon blokai ir kt

Tikslai: Padidinti organinės paieškos srautą.

Strategija: Vidinis SEO, Tekstų optimizavimas, Raktinių žodžių analizė, Išorinis SEO.

Tyrimai ir SEO strategijos nustatymas

Pradėjome nuo tyrimų ir SEO audito nustatėme pagrindinius konkurentus  ir suradome, kurie raktiniai žodžiai greičiausiai gali atnešti nauda iš SEO pusės. Ruošdamiesi taip pat rekomendavome keletą techninių SEO patobulinimų, kad svetainė būtų parengta augimui. Nustatėme svetainės klaidas  atlikdami SEO auditą ir sudarėme SEO strategiją.

Turinio kūrimas

Identifikavus raktinius žodžius buvo pradėjome kurti SEO turinį prekių kategorijoms, buvo kuriami tinklaraščio įrašai – SEO straipsniai svetainės „blog“ dalyje.

Išorinis SEO – Atgalinės nuorodos

Sutvarkius svetainės klaidas ir pridėjus SEO tekstus, pagal raktinius žodžius buvo pradėta dirbti prie išorinio SEO – Atgalinės nuorodos.

Rezultatai

SEO darbai buvo pradėti atlikinėti 2021-03 mėnesio pradžioje. Buvo pasiekta daugiau lankomumo iš Google.lt dėl to buvo galima sumažinti mokamą reklamą Adwords.

Pozicijų augimas

Pagerėjus puslapio indeksacija lėmė geresnes pozicijas ne tik Top 10, bet ir puslapis buvo randamas geriau Top 50-100 pagal smulkesnius raktinius žodžius, kurių KPI atsiperkamumas, pradėjo nešti papildomą naudą, ko pasekoje, aptarus su klientu buvo galima išskirtintai dirbti ant mažesnių, bet pelningų raktinių žodžių.

 

Organinis augimas per paskutinius 6 mėn.

 

Pozicijų augimas pagal SerpRobot

Google.lt sekimo pozicijos, dalis sekama virš 50 skirtingų raktinių žodžių

Augimas nuo Vasario 2021 iki 2021 Rugsėjo pradžios pagal raktinį žodį  “Parktronikai”

Google analytics pasikeitimas

 

Ką sužinojome

Ši strategija mus išmokė, kad tikslinga SEO strategija gali duoti rezultatų net ir tokioje konkurencingoje nišoje kaip Automobilių dalys . Atlikę raktažodžių tyrimus, nuorodų kūrimą ir nukreipimo puslapių optimizavimą, per mažiau nei šešis mėnesius sugebėjome gerokai pagerinti pozicijas ir pritraukti daugiau lankytojų ir pardavimų.

© 2024 sukursime.lt